Bodemplaat voor krabpalen van RHR Quality
Deze bodemplaat is een reserve-onderdeel voor verschillende krabpaalmodellen van RHR Quality. Met afmetingen van 60 bij 60 centimeter en een dikte van 4 centimeter biedt deze plaat een stevige basis voor uw krabpaal.
De bodemplaat is gemaakt in een donkergrijze kleur en is specifiek ontworpen voor de Maine Coon Lounge, Maine Coon Tower, Royalty en Chartreux krabpalen. Dit onderdeel kunt u eenvoudig nabestellen om een bestaand onderdeel van uw krabpaal te vervangen wanneer dat nodig is.
RHR Pets biedt als specialist een compleet assortiment aan krabpaalonderdelen, zodat u uw krabpaal altijd in goede staat kunt houden. Deze bodemplaat past perfect bij de genoemde modellen en zorgt voor een stabiele ondergrond waar uw kat veilig op kan klimmen en spelen.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | MCLOUNGE, MCTOWER, ROYALTY, CHARTREUX |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-TRL-DG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bodemplaat voor krabpalen van RHR Quality
Deze bodemplaat is een reserve-onderdeel voor verschillende krabpaalmodellen van RHR Quality. Met afmetingen van 60 bij 60 centimeter en een dikte van 4 centimeter biedt deze plaat een stevige basis voor uw krabpaal.
De bodemplaat is gemaakt in een donkergrijze kleur en is specifiek ontworpen voor de Maine Coon Lounge, Maine Coon Tower, Royalty en Chartreux krabpalen. Dit onderdeel kunt u eenvoudig nabestellen om een bestaand onderdeel van uw krabpaal te vervangen wanneer dat nodig is.
RHR Pets biedt als specialist een compleet assortiment aan krabpaalonderdelen, zodat u uw krabpaal altijd in goede staat kunt houden. Deze bodemplaat past perfect bij de genoemde modellen en zorgt voor een stabiele ondergrond waar uw kat veilig op kan klimmen en spelen.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | MCLOUNGE, MCTOWER, ROYALTY, CHARTREUX |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-TRL-DG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...