Bodemplaat voor Panther krabpaal
Deze bodemplaat is speciaal ontworpen voor de Panther krabpaal van RHR Quality. Het is een donkergrijs onderdeel dat u kunt nabestellen om een bestaand onderdeel van uw krabpaal te vervangen. Met deze bodemplaat houdt u uw krabpaal in optimale staat voor uw kat.
De bodemplaat heeft afmetingen van 100 x 60 x 4 cm en maakt deel uit van de Panther collectie. Het is een essentieel onderdeel dat zorgt voor stabiliteit en stevigheid van uw krabpaal. U kunt bij ons alle benodigde onderdelen voor uw krabpaal vinden, zodat u lang plezier houdt van uw kattenmeubel.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | PANTHER |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-PTR-DG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bodemplaat voor Panther krabpaal
Deze bodemplaat is speciaal ontworpen voor de Panther krabpaal van RHR Quality. Het is een donkergrijs onderdeel dat u kunt nabestellen om een bestaand onderdeel van uw krabpaal te vervangen. Met deze bodemplaat houdt u uw krabpaal in optimale staat voor uw kat.
De bodemplaat heeft afmetingen van 100 x 60 x 4 cm en maakt deel uit van de Panther collectie. Het is een essentieel onderdeel dat zorgt voor stabiliteit en stevigheid van uw krabpaal. U kunt bij ons alle benodigde onderdelen voor uw krabpaal vinden, zodat u lang plezier houdt van uw kattenmeubel.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | PANTHER |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-PTR-DG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...