Bodemplaat voor Maine Coon Fantasy krabpaal
Deze bodemplaat is speciaal ontworpen voor de Maine Coon Fantasy krabpaal van RHR Quality. Het is een lichtgrijze plaat met afmetingen van 60 x 80 x 4 cm, die dient als basis voor de constructie. Dit onderdeel is bedoeld als reserve of vervanging voor bestaande krabpalen, zodat u uw kattenmeubel kunt onderhouden en repareren wanneer nodig.
De plaat is onderdeel van de BOTTOMMCF collectie en heeft een kleurcode 0001. Als krabpaal onderdeel past het perfect bij de Maine Coon Fantasy serie, waardoor u de originele look en functionaliteit behoudt. U kunt bij ons terecht voor alle onderdelen voor krabpaal, zodat uw kat blijft genieten van een stevige en veilige speelplek.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 80 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | Krabpalen & Meubels |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-MCF-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bodemplaat voor Maine Coon Fantasy krabpaal
Deze bodemplaat is speciaal ontworpen voor de Maine Coon Fantasy krabpaal van RHR Quality. Het is een lichtgrijze plaat met afmetingen van 60 x 80 x 4 cm, die dient als basis voor de constructie. Dit onderdeel is bedoeld als reserve of vervanging voor bestaande krabpalen, zodat u uw kattenmeubel kunt onderhouden en repareren wanneer nodig.
De plaat is onderdeel van de BOTTOMMCF collectie en heeft een kleurcode 0001. Als krabpaal onderdeel past het perfect bij de Maine Coon Fantasy serie, waardoor u de originele look en functionaliteit behoudt. U kunt bij ons terecht voor alle onderdelen voor krabpaal, zodat uw kat blijft genieten van een stevige en veilige speelplek.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 80 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | Krabpalen & Meubels |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-MCF-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...