Bodemplaat voor krabpalen van RHR Quality
Deze bodemplaat is een reserve-onderdeel voor verschillende krabpalen van RHR Quality. Met afmetingen van 60 x 60 x 4 cm biedt deze plaat een stevige basis voor uw kattenboom.
De lichtgrijze kleur past bij verschillende interieurs en is speciaal ontworpen voor de Maine Coon Lounge, Maine Coon Tower, Royalty en Chartreux kattenbomen. Als uw huidige krabpaal onderdeel versleten is, kunt u deze bodemplaat eenvoudig nabestellen ter vervanging.
RHR Pets is gespecialiseerd in krabpaal onderdelen, zodat u uw kattenboom altijd in goede staat kunt houden. Deze bodemplaat maakt deel uit van de collectie BOTTOMMCL en is een essentieel onderdeel voor de stabiliteit van uw kattenmeubel.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 4 cm x 60 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | MCLOUNGE, MCTOWER, ROYALTY, CHARTREUX |
| Vorm | Vierkant |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-TRL-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bodemplaat voor krabpalen van RHR Quality
Deze bodemplaat is een reserve-onderdeel voor verschillende krabpalen van RHR Quality. Met afmetingen van 60 x 60 x 4 cm biedt deze plaat een stevige basis voor uw kattenboom.
De lichtgrijze kleur past bij verschillende interieurs en is speciaal ontworpen voor de Maine Coon Lounge, Maine Coon Tower, Royalty en Chartreux kattenbomen. Als uw huidige krabpaal onderdeel versleten is, kunt u deze bodemplaat eenvoudig nabestellen ter vervanging.
RHR Pets is gespecialiseerd in krabpaal onderdelen, zodat u uw kattenboom altijd in goede staat kunt houden. Deze bodemplaat maakt deel uit van de collectie BOTTOMMCL en is een essentieel onderdeel voor de stabiliteit van uw kattenmeubel.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 4 cm x 60 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | MCLOUNGE, MCTOWER, ROYALTY, CHARTREUX |
| Vorm | Vierkant |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-TRL-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...