Bodemplaat voor Panther krabpaal
Deze bodemplaat is speciaal ontworpen voor de Panther krabpaal van RHR Quality. Het is een lichtgrijs gekleurd onderdeel dat u kunt nabestellen als reserve of ter vervanging van een huidig onderdeel. Met deze bodemplaat houdt u uw krabpaal in optimale staat voor uw kat.
De plaat heeft afmetingen van 100 x 60 x 4 cm en past perfect bij de Panther collectie. Het materiaal is stevig en vormt een stabiele basis voor uw krabpaal. Dit onderdeel maakt deel uit van de BOTTOMPANTHER collectie en is bedoeld voor katten die graag klimmen en krabben.
Als u al een Panther krabpaal heeft, weet u dat RHR Pets gespecialiseerd is in krabpaal onderdelen. Deze bodemplaat is een essentieel onderdeel om de structuur van uw krabpaal te behouden. Het vervangen van onderdelen verlengt de levensduur van uw kattenmeubel en zorgt voor een veilige speelomgeving voor uw kat.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | PANTHER |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-PTR-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bodemplaat voor Panther krabpaal
Deze bodemplaat is speciaal ontworpen voor de Panther krabpaal van RHR Quality. Het is een lichtgrijs gekleurd onderdeel dat u kunt nabestellen als reserve of ter vervanging van een huidig onderdeel. Met deze bodemplaat houdt u uw krabpaal in optimale staat voor uw kat.
De plaat heeft afmetingen van 100 x 60 x 4 cm en past perfect bij de Panther collectie. Het materiaal is stevig en vormt een stabiele basis voor uw krabpaal. Dit onderdeel maakt deel uit van de BOTTOMPANTHER collectie en is bedoeld voor katten die graag klimmen en krabben.
Als u al een Panther krabpaal heeft, weet u dat RHR Pets gespecialiseerd is in krabpaal onderdelen. Deze bodemplaat is een essentieel onderdeel om de structuur van uw krabpaal te behouden. Het vervangen van onderdelen verlengt de levensduur van uw kattenmeubel en zorgt voor een veilige speelomgeving voor uw kat.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | PANTHER |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-PTR-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...