Krabpaal Grote Katten – RHR Quality Catdream de Luxe Crème
De Catdream de Luxe crème plafondhoge krabpaal is zoals de naam al zegt, een droom voor katten met veel lig- en speelplekken. Deze krabpaal is speciaal ontworpen voor grote en zware katten, zoals Maine Coon, Noorse Boskat en andere grote rassen.
Door de sisalpalen van 12 cm dik is deze krabpaal enorm stabiel en stevig. De krabpaal heeft 3 hangmatten van 45 cm doorsnee en een grote ronde zetel van 50 cm doorsnee, waardoor tot wel acht katten gebruik kunnen maken van deze hoge krabpaal. Het ontwerp maakt het geschikt voor meerdere katten tegelijk.
De Catdream de Luxe is verkrijgbaar in de kleur crème en maakt deel uit van de CATDREAM collectie van RHR Quality. Deze plafondhoge krabpaal biedt katten een compleet speel- en rustparadijs in huis.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpalen |
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | Plafondhoogte cm |
| Productlijn | CATDREAM |
| Gewicht | 60 kg |
| Diameter | 12 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR0276-B |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Krabpaal Grote Katten – RHR Quality Catdream de Luxe Crème
De Catdream de Luxe crème plafondhoge krabpaal is zoals de naam al zegt, een droom voor katten met veel lig- en speelplekken. Deze krabpaal is speciaal ontworpen voor grote en zware katten, zoals Maine Coon, Noorse Boskat en andere grote rassen.
Door de sisalpalen van 12 cm dik is deze krabpaal enorm stabiel en stevig. De krabpaal heeft 3 hangmatten van 45 cm doorsnee en een grote ronde zetel van 50 cm doorsnee, waardoor tot wel acht katten gebruik kunnen maken van deze hoge krabpaal. Het ontwerp maakt het geschikt voor meerdere katten tegelijk.
De Catdream de Luxe is verkrijgbaar in de kleur crème en maakt deel uit van de CATDREAM collectie van RHR Quality. Deze plafondhoge krabpaal biedt katten een compleet speel- en rustparadijs in huis.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpalen |
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | Plafondhoogte cm |
| Productlijn | CATDREAM |
| Gewicht | 60 kg |
| Diameter | 12 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR0276-B |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...