Krabpaal Maine Coon Lounge voor grote katten
Deze krabpaal uit de Blackline-serie van RHR Quality is met zijn hoogte van 120 cm en dikke sisalpalen van 20 cm bijzonder stevig gebouwd. Hierdoor is hij geschikt voor grote en zware kattenrassen zoals Maine Coon, Noorse Boskat en Ragdoll.
De moderne krabpaal heeft een compact design dat hem gemakkelijk te plaatsen en enorm stabiel maakt. Bovenop bevindt zich een uitzonderlijk grote ligplaats van 60 cm bij 43 cm, waar uw kat zich volledig kan uitstrekken. De lichtgrijze kleur past in verschillende interieurs.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 120 cm x 43 cm |
| Productlijn | MCLOUNGE |
| Dikte | 20 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR0022 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Krabpaal Maine Coon Lounge voor grote katten
Deze krabpaal uit de Blackline-serie van RHR Quality is met zijn hoogte van 120 cm en dikke sisalpalen van 20 cm bijzonder stevig gebouwd. Hierdoor is hij geschikt voor grote en zware kattenrassen zoals Maine Coon, Noorse Boskat en Ragdoll.
De moderne krabpaal heeft een compact design dat hem gemakkelijk te plaatsen en enorm stabiel maakt. Bovenop bevindt zich een uitzonderlijk grote ligplaats van 60 cm bij 43 cm, waar uw kat zich volledig kan uitstrekken. De lichtgrijze kleur past in verschillende interieurs.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 120 cm x 43 cm |
| Productlijn | MCLOUNGE |
| Dikte | 20 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR0022 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...