Krabpaal Maine Coon Sleeper Crown Blackline voor grote katten
Deze krabpaal is gemaakt voor grote kattenrassen zoals Maine Coon, Noorse Boskat en andere zware katten. Het ontwerp biedt een stabiele en comfortabele plek om te krabben, slapen en spelen.
De krabpaal heeft een hoogte van 160 cm en beschikt over dikke sisalpalen van 20 cm voor stevig krabben. De Luxe Crown is een combinatie van een standaard ligplaats en een hangmat, aangevuld met een grote ronde ligplaats van 60 cm diameter. Vanaf de zetel op ongeveer 1,5 meter hoogte kan uw kat het overzicht houden. Het speeltouw van natuurlijk sisal maakt het geheel af.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpalen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 160 cm |
| Productlijn | MCSLEEPER |
| Diameter | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR0060-CROWN |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Krabpaal Maine Coon Sleeper Crown Blackline voor grote katten
Deze krabpaal is gemaakt voor grote kattenrassen zoals Maine Coon, Noorse Boskat en andere zware katten. Het ontwerp biedt een stabiele en comfortabele plek om te krabben, slapen en spelen.
De krabpaal heeft een hoogte van 160 cm en beschikt over dikke sisalpalen van 20 cm voor stevig krabben. De Luxe Crown is een combinatie van een standaard ligplaats en een hangmat, aangevuld met een grote ronde ligplaats van 60 cm diameter. Vanaf de zetel op ongeveer 1,5 meter hoogte kan uw kat het overzicht houden. Het speeltouw van natuurlijk sisal maakt het geheel af.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpalen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 160 cm |
| Productlijn | MCSLEEPER |
| Diameter | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR0060-CROWN |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...