King Catnip kattenkruid bladeren is een 100% biologisch product, afkomstig van de voet van Mount Rainier in Noord-Amerika. Dit kattenkruid wordt geteeld voor een langdurig en krachtig effect. King Catnip gebruikt alleen het blad van de kattenkruidplant, omdat dit deel de sterkste effecten bevat.
Het kattenkruid is ideaal om de natuurlijke instincten van uw kat te stimuleren en haar verlangen om te spelen te vergroten. Strooi het eenvoudig op de vloer, over de krabpaal of op een speeltje. Zo worden de zintuigen van uw kat geprikkeld en wordt haar activiteit bevorderd.
Dit product heeft een volume van 45 ml en is verpakt in een handige verpakking. Het is geschikt voor alle katten en biedt een veilige, natuurlijke manier om uw kat te vermaken.
| Merk | King Catnip |
| Type | Catnip |
| Kleur | Groen |
| Afmeting | 13.6 cm x 2.7 cm |
| Productlijn | Catnip |
| Inhoud | 45 ml |
| Lengte | 2.7 cm |
| Gewicht | 0.03 kg |
| Productgroep | Speelgoed |
| Artikelnummer | 23498 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
King Catnip kattenkruid bladeren is een 100% biologisch product, afkomstig van de voet van Mount Rainier in Noord-Amerika. Dit kattenkruid wordt geteeld voor een langdurig en krachtig effect. King Catnip gebruikt alleen het blad van de kattenkruidplant, omdat dit deel de sterkste effecten bevat.
Het kattenkruid is ideaal om de natuurlijke instincten van uw kat te stimuleren en haar verlangen om te spelen te vergroten. Strooi het eenvoudig op de vloer, over de krabpaal of op een speeltje. Zo worden de zintuigen van uw kat geprikkeld en wordt haar activiteit bevorderd.
Dit product heeft een volume van 45 ml en is verpakt in een handige verpakking. Het is geschikt voor alle katten en biedt een veilige, natuurlijke manier om uw kat te vermaken.
Extra informatie
| Merk | King Catnip |
| Type | Catnip |
| Kleur | Groen |
| Afmeting | 13.6 cm x 2.7 cm |
| Productlijn | Catnip |
| Inhoud | 45 ml |
| Lengte | 2.7 cm |
| Gewicht | 0.03 kg |
| Productgroep | Speelgoed |
| Artikelnummer | 23498 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...