Ligplaats Krabpaal Crème – Vervang of breid uw krabpaal uit
Deze ligplaats is een krabpaal onderdeel speciaal voor katten. Het is een crèmekleurige ligplaats met inbegrepen kussen die u kunt gebruiken om uw bestaande krabpaal te vervangen of uit te breiden.
De ligplaats heeft afmetingen van 60 cm bij 43 cm en is ongeveer 16 cm hoog. Het onderdeel heeft één schroefgat (M8/M10) voor bevestiging en is compatibel met de meeste krabpalen van RHR Pets. Dit maakt het een praktische oplossing als u een specifiek deel van uw krabpaal wilt vernieuwen of uw kat extra ligruimte wilt bieden.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 16 cm x 43 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | KILIMANDJARO, MCLOUNGE, MCLRETREAT, PANTHER, RCP, ROYALTY, ROYALTYRETREAT |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-LBL-P-1-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Ligplaats Krabpaal Crème – Vervang of breid uw krabpaal uit
Deze ligplaats is een krabpaal onderdeel speciaal voor katten. Het is een crèmekleurige ligplaats met inbegrepen kussen die u kunt gebruiken om uw bestaande krabpaal te vervangen of uit te breiden.
De ligplaats heeft afmetingen van 60 cm bij 43 cm en is ongeveer 16 cm hoog. Het onderdeel heeft één schroefgat (M8/M10) voor bevestiging en is compatibel met de meeste krabpalen van RHR Pets. Dit maakt het een praktische oplossing als u een specifiek deel van uw krabpaal wilt vernieuwen of uw kat extra ligruimte wilt bieden.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 16 cm x 43 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | KILIMANDJARO, MCLOUNGE, MCLRETREAT, PANTHER, RCP, ROYALTY, ROYALTYRETREAT |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-LBL-P-1-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...