Lounge Krabpaal Onderdeel Donkergrijs voor Devon Rex
Dit is een krabpaal onderdeel speciaal ontworpen voor de Devon Rex krabpaal van RHR Quality. Het betreft een grote lounge ligplaats die inclusief kussen wordt geleverd, ideaal als vervangend onderdeel of als uitbreiding van uw bestaande krabpaal.
Het onderdeel heeft afmetingen van 60 cm bij 43 cm en is ongeveer 16 cm hoog. Er zijn twee schroefgaten (M8/M10) aanwezig voor eenvoudige montage. Het product maakt deel uit van de REXSEAT collectie en heeft een donkergrijs kleur.
Dit lounge onderdeel biedt uw kat een comfortabele ligplaats en is onderdeel van het Devon Rex krabpaal systeem. U kunt dit onderdeel gebruiken om uw krabpaal te repareren of uit te breiden volgens uw behoeften.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 16 cm x 43 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | DEVONREX |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-LBREX-DG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Lounge Krabpaal Onderdeel Donkergrijs voor Devon Rex
Dit is een krabpaal onderdeel speciaal ontworpen voor de Devon Rex krabpaal van RHR Quality. Het betreft een grote lounge ligplaats die inclusief kussen wordt geleverd, ideaal als vervangend onderdeel of als uitbreiding van uw bestaande krabpaal.
Het onderdeel heeft afmetingen van 60 cm bij 43 cm en is ongeveer 16 cm hoog. Er zijn twee schroefgaten (M8/M10) aanwezig voor eenvoudige montage. Het product maakt deel uit van de REXSEAT collectie en heeft een donkergrijs kleur.
Dit lounge onderdeel biedt uw kat een comfortabele ligplaats en is onderdeel van het Devon Rex krabpaal systeem. U kunt dit onderdeel gebruiken om uw krabpaal te repareren of uit te breiden volgens uw behoeften.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 16 cm x 43 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | DEVONREX |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-LBREX-DG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...