Vadigran Grote Parkieten Original is een lekkere en evenwichtige voeding, uitsluitend samengesteld met kwalitatieve ingrediënten. Deze worden uiterst zorgzaam verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Deze samenstelling voldoet aan alle behoeften van uw grote parkiet en bevordert het welzijn.
De voeding bevat een mix van kanariezaad, gele en witte millet, gepelde haver, cardy, paddy rijst, rode millet, boekweit, Japanse millet, gestreepte zonnebloempitten, kempzaad, tarwe, witte zonnebloempitten, lijnzaad en niger. Deze ingrediënten zorgen voor een gevarieerd dieet dat bijdraagt aan de gezondheid en vitaliteit van uw vogel.
Vadigran Grote Parkieten Original is geschikt voor alle leeftijden en kan vrij ter beschikking worden gesteld naast zuiver drinkwater. Bewaar de voeding droog en koel om de versheid te behouden.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 0 cm cm x 0 cm cm |
| Productlijn | Original |
| Inhoud | 20 kg |
| Lengte | 0 cm cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 363 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran Grote Parkieten Original is een lekkere en evenwichtige voeding, uitsluitend samengesteld met kwalitatieve ingrediënten. Deze worden uiterst zorgzaam verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Deze samenstelling voldoet aan alle behoeften van uw grote parkiet en bevordert het welzijn.
De voeding bevat een mix van kanariezaad, gele en witte millet, gepelde haver, cardy, paddy rijst, rode millet, boekweit, Japanse millet, gestreepte zonnebloempitten, kempzaad, tarwe, witte zonnebloempitten, lijnzaad en niger. Deze ingrediënten zorgen voor een gevarieerd dieet dat bijdraagt aan de gezondheid en vitaliteit van uw vogel.
Vadigran Grote Parkieten Original is geschikt voor alle leeftijden en kan vrij ter beschikking worden gesteld naast zuiver drinkwater. Bewaar de voeding droog en koel om de versheid te behouden.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 0 cm cm x 0 cm cm |
| Productlijn | Original |
| Inhoud | 20 kg |
| Lengte | 0 cm cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 363 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...