Vadigran Fibre+ Alpenhooi is een 100% natuurlijk product dat speciaal ontwikkeld is als ruwvoeder voor uw knaagdieren. Dit hooi is rijk aan vezels, wat bijdraagt aan een goede spijsvertering van uw cavia, chinchilla, hamster, gerbil, konijn, degoe of dwergkonijn. Het is geschikt voor alle leeftijden en kan dagelijks als aanvulling op het hoofdvoer worden gegeven.
Het hooi wordt geleverd in een handige verpakking van 5 kg. De afmetingen van de verpakking zijn 44 cm hoog, 30 cm breed en 20 cm diep. Het product is 100% natuurlijk en bevat geen toevoegingen. De ingrediënten bestaan uit hooi, met een analytische samenstelling van 11% ruw eiwit en 29,50% ruwe celstof. Het hooi is droog en wordt per stuk verkocht.
U kunt het hooi in een aparte hooiruif aanbieden, zodat uw knaagdier er altijd bij kan. Daarnaast kunt u wat hooi in de kooi strooien om een warme en knusse omgeving te creëren. Verwijder dagelijks vies geworden hooi en maak het verblijf minstens éénmaal per week volledig schoon. Na gebruik kunt u het hooi bij het GFT-afval of op de composthoop gooien.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Materiaal | Hooi |
| Afmeting | 44 cm x 30 cm |
| Productlijn | Aanvullend voer |
| Vorm | Rechthoekig |
| Inhoud | 5 kg |
| Lengte | 20 cm |
| Gewicht | 5 kg |
| Kenmerk | 100% Natuurlijk - Rijk aan vezels |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 5825 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran Fibre+ Alpenhooi is een 100% natuurlijk product dat speciaal ontwikkeld is als ruwvoeder voor uw knaagdieren. Dit hooi is rijk aan vezels, wat bijdraagt aan een goede spijsvertering van uw cavia, chinchilla, hamster, gerbil, konijn, degoe of dwergkonijn. Het is geschikt voor alle leeftijden en kan dagelijks als aanvulling op het hoofdvoer worden gegeven.
Het hooi wordt geleverd in een handige verpakking van 5 kg. De afmetingen van de verpakking zijn 44 cm hoog, 30 cm breed en 20 cm diep. Het product is 100% natuurlijk en bevat geen toevoegingen. De ingrediënten bestaan uit hooi, met een analytische samenstelling van 11% ruw eiwit en 29,50% ruwe celstof. Het hooi is droog en wordt per stuk verkocht.
U kunt het hooi in een aparte hooiruif aanbieden, zodat uw knaagdier er altijd bij kan. Daarnaast kunt u wat hooi in de kooi strooien om een warme en knusse omgeving te creëren. Verwijder dagelijks vies geworden hooi en maak het verblijf minstens éénmaal per week volledig schoon. Na gebruik kunt u het hooi bij het GFT-afval of op de composthoop gooien.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Materiaal | Hooi |
| Afmeting | 44 cm x 30 cm |
| Productlijn | Aanvullend voer |
| Vorm | Rechthoekig |
| Inhoud | 5 kg |
| Lengte | 20 cm |
| Gewicht | 5 kg |
| Kenmerk | 100% Natuurlijk - Rijk aan vezels |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 5825 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...