BIO Organic Hondenvoer Natvoer met Rundvlees – Almo Nature
Dit hondenvoer van Almo Nature is een natvoer in de smaak rund, speciaal ontwikkeld voor de dagelijkse voeding van uw hond. Het betreft een volledig voer dat alle benodigde voedingsstoffen bevat. De verpakking heeft een inhoud van 100g, wat ideaal is voor een portie of als aanvulling op droogvoer.
Het product is biologisch gecertificeerd (BIO Organic) en wordt geleverd in een barquette verpakking met afmetingen van 8,9 cm cm lang, 8,9 cm cm breed en 2,1 cm cm hoog. Het gewicht bedraagt 0.1 kg kg. Dit hondenvoer stimuleert de eetlust van uw hond en kan gecombineerd worden met droge brokken voor een uitgebalanceerd dieet.
| Merk | Almo Nature |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 2.1 cm x 8.9 cm |
| Productlijn | Bio & Organic |
| Inhoud | 100 g |
| Lengte | 8.9 cm |
| Gewicht | 0.1 kg |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A261 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
BIO Organic Hondenvoer Natvoer met Rundvlees – Almo Nature
Dit hondenvoer van Almo Nature is een natvoer in de smaak rund, speciaal ontwikkeld voor de dagelijkse voeding van uw hond. Het betreft een volledig voer dat alle benodigde voedingsstoffen bevat. De verpakking heeft een inhoud van 100g, wat ideaal is voor een portie of als aanvulling op droogvoer.
Het product is biologisch gecertificeerd (BIO Organic) en wordt geleverd in een barquette verpakking met afmetingen van 8,9 cm cm lang, 8,9 cm cm breed en 2,1 cm cm hoog. Het gewicht bedraagt 0.1 kg kg. Dit hondenvoer stimuleert de eetlust van uw hond en kan gecombineerd worden met droge brokken voor een uitgebalanceerd dieet.
Extra informatie
| Merk | Almo Nature |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 2.1 cm x 8.9 cm |
| Productlijn | Bio & Organic |
| Inhoud | 100 g |
| Lengte | 8.9 cm |
| Gewicht | 0.1 kg |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A261 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...