Hondenvoer Natvoer 300g – Almo Nature Daily Dogs Kip en Erwten
Dit hondenvoer is een natvoer voor honden van het merk Almo Nature uit de Daily Dogs-lijn. Het bevat kip en erwten als hoofdingrediënten en is geschikt als complete maaltijd voor uw hond. Het voer is verpakt in een handige barquette van 300 gram.
Het product heeft afmetingen van 11,1 cm cm lang, 11,1 cm cm breed en 4,2 cm cm hoog. Het is zonder gluten en zonder toegevoegde granen, wat het goed combineerbaar maakt met droogvoer voor een uitgebalanceerde voeding. Het gewicht per verpakking is 0.3 kg kg.
| Merk | Almo Nature |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 4.2 cm x 11.1 cm |
| Productlijn | Natvoer |
| Inhoud | 0.3 kg |
| Lengte | 11.1 cm |
| Gewicht | 0.3 kg |
| Eigenschap | Glutenvrij |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A231 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Hondenvoer Natvoer 300g – Almo Nature Daily Dogs Kip en Erwten
Dit hondenvoer is een natvoer voor honden van het merk Almo Nature uit de Daily Dogs-lijn. Het bevat kip en erwten als hoofdingrediënten en is geschikt als complete maaltijd voor uw hond. Het voer is verpakt in een handige barquette van 300 gram.
Het product heeft afmetingen van 11,1 cm cm lang, 11,1 cm cm breed en 4,2 cm cm hoog. Het is zonder gluten en zonder toegevoegde granen, wat het goed combineerbaar maakt met droogvoer voor een uitgebalanceerde voeding. Het gewicht per verpakking is 0.3 kg kg.
Extra informatie
| Merk | Almo Nature |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 4.2 cm x 11.1 cm |
| Productlijn | Natvoer |
| Inhoud | 0.3 kg |
| Lengte | 11.1 cm |
| Gewicht | 0.3 kg |
| Eigenschap | Glutenvrij |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A231 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...