Vadigran Kanarievoeding is een lekkere en evenwichtige voeding, uitsluitend samengesteld met kwalitatieve ingrediënten. Deze worden uiterst zorgzaam verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Deze samenstelling voldoet aan alle behoeften van uw kanarie en bevordert het welzijn.
De voeding bevat een zorgvuldig geselecteerde mix van zaden: kanariezaad, raapzaad, gepelde haver, lijnzaad, gezondheidszaad, niger en perillazaad – wit. De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 16,42%, ruw vet 13,71%, ruwe vezel 7,07%, ruwe as 4,88%, fosfor 0,47% en calcium 0,13%. Deze samenstelling biedt een complete en uitgebalanceerde maaltijd voor kanaries van alle leeftijden.
Het is een droogvoer dat u vrij ter beschikking kunt stellen naast zuiver drinkwater. Bewaar de voeding droog en koel om de versheid te behouden. Vadigran staat voor kwaliteit en zorg, zodat uw kanarie elke dag geniet van een gezonde en smakelijke voeding.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 0 cm cm x 0 cm cm |
| Productlijn | Zaadmengelingen |
| Inhoud | 1 kg |
| Lengte | 0 cm cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 131 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran Kanarievoeding is een lekkere en evenwichtige voeding, uitsluitend samengesteld met kwalitatieve ingrediënten. Deze worden uiterst zorgzaam verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Deze samenstelling voldoet aan alle behoeften van uw kanarie en bevordert het welzijn.
De voeding bevat een zorgvuldig geselecteerde mix van zaden: kanariezaad, raapzaad, gepelde haver, lijnzaad, gezondheidszaad, niger en perillazaad – wit. De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 16,42%, ruw vet 13,71%, ruwe vezel 7,07%, ruwe as 4,88%, fosfor 0,47% en calcium 0,13%. Deze samenstelling biedt een complete en uitgebalanceerde maaltijd voor kanaries van alle leeftijden.
Het is een droogvoer dat u vrij ter beschikking kunt stellen naast zuiver drinkwater. Bewaar de voeding droog en koel om de versheid te behouden. Vadigran staat voor kwaliteit en zorg, zodat uw kanarie elke dag geniet van een gezonde en smakelijke voeding.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 0 cm cm x 0 cm cm |
| Productlijn | Zaadmengelingen |
| Inhoud | 1 kg |
| Lengte | 0 cm cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 131 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...