Almo Nature Daily Cats Natvoer met Kabeljauw en Garnalen
Dit kattenvoer van Almo Nature is speciaal ontwikkeld voor uw kat. Het gaat om natvoer in de smaak kabeljauw en garnalen, verpakt in handige porties van 70 gram. Dit voer is een volledig voer dat alle essentiële voedingsstoffen bevat die uw kat nodig heeft.
De verpakking heeft afmetingen van 1 cm cm lang, 9,4 cm cm breed en 14,5 cm cm hoog, met een gewicht van 0.07 kg. Het product wordt geleverd als stuk en valt onder de productgroep voeding. Dit kattenvoer is geschikt voor dagelijks gebruik en biedt een smakelijke maaltijd voor uw huisdier.
| Merk | Almo Nature |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 14.5 cm x 9.4 cm |
| Productlijn | Natvoer |
| Inhoud | 0.07 kg |
| Lengte | 1 cm |
| Gewicht | 0.07 kg |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A5275 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Almo Nature Daily Cats Natvoer met Kabeljauw en Garnalen
Dit kattenvoer van Almo Nature is speciaal ontwikkeld voor uw kat. Het gaat om natvoer in de smaak kabeljauw en garnalen, verpakt in handige porties van 70 gram. Dit voer is een volledig voer dat alle essentiële voedingsstoffen bevat die uw kat nodig heeft.
De verpakking heeft afmetingen van 1 cm cm lang, 9,4 cm cm breed en 14,5 cm cm hoog, met een gewicht van 0.07 kg. Het product wordt geleverd als stuk en valt onder de productgroep voeding. Dit kattenvoer is geschikt voor dagelijks gebruik en biedt een smakelijke maaltijd voor uw huisdier.
Extra informatie
| Merk | Almo Nature |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 14.5 cm x 9.4 cm |
| Productlijn | Natvoer |
| Inhoud | 0.07 kg |
| Lengte | 1 cm |
| Gewicht | 0.07 kg |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A5275 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...