Krabpaal Kilimandjaro de Luxe Blackline voor grote katten
De Kilimandjaro de Luxe Blackline krabpaal is een van de meest populaire krabpalen voor katten. Met veel lig- en speelplekken voldoet deze krabpaal aan de wensen van iedere kat. De sisalpalen hebben een dikte van 12 cm, wat zorgt voor een stabiele en stevige constructie.
Deze krabpaal heeft een grote lounge ligbak van 60 cm x 43 cm, een zachte hangmat met een doorsnee van 45 cm en een groot verstophuis. Hierdoor is deze krabpaal geschikt voor grote katten, waaronder raskatten, en energieke kittens. De hoogte van de krabpaal is 200 cm, en de kleur is donkergrijs als onderdeel van de Blackline-collectie.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpalen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 200 cm |
| Productlijn | KILIMANDJARO |
| Gewicht | 45 kg |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR0305 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Krabpaal Kilimandjaro de Luxe Blackline voor grote katten
De Kilimandjaro de Luxe Blackline krabpaal is een van de meest populaire krabpalen voor katten. Met veel lig- en speelplekken voldoet deze krabpaal aan de wensen van iedere kat. De sisalpalen hebben een dikte van 12 cm, wat zorgt voor een stabiele en stevige constructie.
Deze krabpaal heeft een grote lounge ligbak van 60 cm x 43 cm, een zachte hangmat met een doorsnee van 45 cm en een groot verstophuis. Hierdoor is deze krabpaal geschikt voor grote katten, waaronder raskatten, en energieke kittens. De hoogte van de krabpaal is 200 cm, en de kleur is donkergrijs als onderdeel van de Blackline-collectie.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpalen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 200 cm |
| Productlijn | KILIMANDJARO |
| Gewicht | 45 kg |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR0305 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...