Crown Hangmat voor Krabpalen
Deze hangmat is een krabpaal onderdeel uit de Crown collectie van RHR Quality, speciaal ontworpen voor katten. Het is een lichtgrijze ligplaats die functioneert als een combinatie van hangmat en kussen, met een dikke pluche van 600 g/m² die ongeveer 3,5 cm dik is.
De hangmat heeft één schroefgat en kan worden gemonteerd tussen twee sisalpalen met een verbindingsschroef. De afmetingen zijn 60 x 50 cm, met een dikte van circa 3 cm. Het bovenste opening heeft een diameter van 24 cm, wat gemakkelijke toegang voor katten mogelijk maakt. Dit onderdeel is getest op een gewicht van 20 kg, waardoor het geschikt is voor grote of zware katten, of meerdere katten tegelijk. Het werkt het beste in combinatie met sisalpalen met een diameter van 12, 15 of 20 cm en kan worden geïnstalleerd in verschillende RHR Pets krabpalen, zoals de Kilimandjaro, MCSleeper, MCTower, Paradise, Penthouse en Royalty lijnen.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Hangmat |
| Productlijn | KILIMANDJARO, MCSLEEPER, MCTOWER, PARADISE, PENTHOUSE, ROYALTY |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 3 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR0427 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Crown Hangmat voor Krabpalen
Deze hangmat is een krabpaal onderdeel uit de Crown collectie van RHR Quality, speciaal ontworpen voor katten. Het is een lichtgrijze ligplaats die functioneert als een combinatie van hangmat en kussen, met een dikke pluche van 600 g/m² die ongeveer 3,5 cm dik is.
De hangmat heeft één schroefgat en kan worden gemonteerd tussen twee sisalpalen met een verbindingsschroef. De afmetingen zijn 60 x 50 cm, met een dikte van circa 3 cm. Het bovenste opening heeft een diameter van 24 cm, wat gemakkelijke toegang voor katten mogelijk maakt. Dit onderdeel is getest op een gewicht van 20 kg, waardoor het geschikt is voor grote of zware katten, of meerdere katten tegelijk. Het werkt het beste in combinatie met sisalpalen met een diameter van 12, 15 of 20 cm en kan worden geïnstalleerd in verschillende RHR Pets krabpalen, zoals de Kilimandjaro, MCSleeper, MCTower, Paradise, Penthouse en Royalty lijnen.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Hangmat |
| Productlijn | KILIMANDJARO, MCSLEEPER, MCTOWER, PARADISE, PENTHOUSE, ROYALTY |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 3 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR0427 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...