Lounge Ligplaats Krabpaal Onderdeel voor Devon Rex
Dit is een krabpaal onderdeel in de vorm van een lounge ligplaats, speciaal ontworpen voor de Devon Rex krabpaal van RHR Quality. Het onderdeel is lichtgrijs van kleur en maakt deel uit van de REXSEAT collectie. Je kunt dit ligbed gebruiken als vervangend onderdeel of als uitbreiding voor je bestaande krabpaal.
De lounge ligplaats heeft afmetingen van 60 cm bij 43 cm en is ongeveer 16 cm hoog. Het onderdeel wordt geleverd inclusief kussen en heeft twee schroefgaten (M8/M10) voor eenvoudige montage. Dit maakt het mogelijk om het ligbed stevig aan je krabpaal te bevestigen. Het product is bedoeld voor katten en vormt een comfortabele ligplaats binnen hun krabpaal omgeving.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 16 cm x 43 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | Krabpalen & Meubels |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-LBREX-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Lounge Ligplaats Krabpaal Onderdeel voor Devon Rex
Dit is een krabpaal onderdeel in de vorm van een lounge ligplaats, speciaal ontworpen voor de Devon Rex krabpaal van RHR Quality. Het onderdeel is lichtgrijs van kleur en maakt deel uit van de REXSEAT collectie. Je kunt dit ligbed gebruiken als vervangend onderdeel of als uitbreiding voor je bestaande krabpaal.
De lounge ligplaats heeft afmetingen van 60 cm bij 43 cm en is ongeveer 16 cm hoog. Het onderdeel wordt geleverd inclusief kussen en heeft twee schroefgaten (M8/M10) voor eenvoudige montage. Dit maakt het mogelijk om het ligbed stevig aan je krabpaal te bevestigen. Het product is bedoeld voor katten en vormt een comfortabele ligplaats binnen hun krabpaal omgeving.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 16 cm x 43 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | Krabpalen & Meubels |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-LBREX-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...