Middenplateau voor de Devon Rex krabpaal
Dit middenplateau is een specifiek onderdeel voor de krabpaal Devon Rex van RHR Quality. Het is een crèmekleurig plateau met afmetingen van 50 bij 35 centimeter, ontworpen als vervangings- of uitbreidingsonderdeel voor uw bestaande kattenmeubel.
Het plateau maakt deel uit van de MIDDLEREX collectie en is bedoeld voor katten die graag klimmen en rusten. Als u al een Devon Rex krabpaal heeft, kunt u dit onderdeel nabestellen om versleten delen te vervangen of uw krabpaal uit te breiden met extra plateaus. Het is een praktische oplossing om uw kattenmeubel langdurig in goede staat te houden zonder een volledig nieuwe krabpaal te hoeven aanschaffen.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 35 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | DEVONREX |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 50 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PPS-REX-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Middenplateau voor de Devon Rex krabpaal
Dit middenplateau is een specifiek onderdeel voor de krabpaal Devon Rex van RHR Quality. Het is een crèmekleurig plateau met afmetingen van 50 bij 35 centimeter, ontworpen als vervangings- of uitbreidingsonderdeel voor uw bestaande kattenmeubel.
Het plateau maakt deel uit van de MIDDLEREX collectie en is bedoeld voor katten die graag klimmen en rusten. Als u al een Devon Rex krabpaal heeft, kunt u dit onderdeel nabestellen om versleten delen te vervangen of uw krabpaal uit te breiden met extra plateaus. Het is een praktische oplossing om uw kattenmeubel langdurig in goede staat te houden zonder een volledig nieuwe krabpaal te hoeven aanschaffen.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 35 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | DEVONREX |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 50 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PPS-REX-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...