Middenplateau Krabpaal Cat Paradise Lichtgrijs
Dit middenplateau is een onderdeel voor de Cat Paradise krabpaal van RHR Quality. Het is speciaal ontworpen als reserve-onderdeel, zodat u een bestaand plateau kunt vervangen of uw krabpaal kunt uitbreiden voor uw kat.
Het plateau heeft afmetingen van 70 bij 50 centimeter en is uitgevoerd in een lichtgrijze kleur. Het maakt deel uit van de PARADISE productlijn en de MIDDLEPARADISE collectie. Dit onderdeel past perfect bij de Cat Paradise krabpaal en zorgt voor een uniforme uitstraling.
Bij RHR Pets, de specialist in krabpaal onderdelen, vindt u alle componenten die u nodig heeft voor onderhoud en uitbreiding van uw kattenmeubel.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | PARADISE |
| Lengte | 70 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-MP-PAR-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Middenplateau Krabpaal Cat Paradise Lichtgrijs
Dit middenplateau is een onderdeel voor de Cat Paradise krabpaal van RHR Quality. Het is speciaal ontworpen als reserve-onderdeel, zodat u een bestaand plateau kunt vervangen of uw krabpaal kunt uitbreiden voor uw kat.
Het plateau heeft afmetingen van 70 bij 50 centimeter en is uitgevoerd in een lichtgrijze kleur. Het maakt deel uit van de PARADISE productlijn en de MIDDLEPARADISE collectie. Dit onderdeel past perfect bij de Cat Paradise krabpaal en zorgt voor een uniforme uitstraling.
Bij RHR Pets, de specialist in krabpaal onderdelen, vindt u alle componenten die u nodig heeft voor onderhoud en uitbreiding van uw kattenmeubel.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | PARADISE |
| Lengte | 70 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-MP-PAR-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...