Middenplateau voor krabpaal Devon Rex
Dit middenplateau is speciaal ontworpen voor de krabpaal Devon Rex van RHR Quality. Het is een reserve-onderdeel dat u kunt nabestellen om een bestaand plateau te vervangen of uw krabpaal uit te breiden. Met afmetingen van 50 bij 35 centimeter biedt het een stevig plateau voor uw kat.
Het plateau heeft een lichtgrijze kleur en maakt deel uit van de MIDDLEREX collectie. Als onderdeel van de DEVONREX productlijn past het perfect bij andere componenten van deze krabpaal. U kunt bij ons alle krabpaal onderdelen vinden die u nodig heeft voor onderhoud of uitbreiding van uw kattenmeubel.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 35 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | DEVONREX |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 50 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PPS-REX-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Middenplateau voor krabpaal Devon Rex
Dit middenplateau is speciaal ontworpen voor de krabpaal Devon Rex van RHR Quality. Het is een reserve-onderdeel dat u kunt nabestellen om een bestaand plateau te vervangen of uw krabpaal uit te breiden. Met afmetingen van 50 bij 35 centimeter biedt het een stevig plateau voor uw kat.
Het plateau heeft een lichtgrijze kleur en maakt deel uit van de MIDDLEREX collectie. Als onderdeel van de DEVONREX productlijn past het perfect bij andere componenten van deze krabpaal. U kunt bij ons alle krabpaal onderdelen vinden die u nodig heeft voor onderhoud of uitbreiding van uw kattenmeubel.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 35 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | DEVONREX |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 50 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PPS-REX-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...