Middenpaneel Krabpaal voor Maine Coon Fantasy
Dit middenpaneel is speciaal ontworpen voor de Maine Coon Fantasy krabpaal van RHR Quality. Het is een vervangingsonderdeel dat je apart kunt bestellen om een bestaand paneel van je kattenmeubel te vervangen. Perfect voor wanneer je krabpaal na verloop van tijd slijtage vertoont of als je je kattenmeubel wilt uitbreiden.
Het paneel heeft afmetingen van 60 bij 40 centimeter en is uitgevoerd in een lichtgrijze kleur die past bij het Maine Coon Fantasy design. Als onderdeel van de krabpaal biedt het een comfortabel plateau waar je kat op kan rusten, spelen of uitkijken. Het is gemaakt om naadloos aan te sluiten bij de andere componenten van deze krabpaal, zodat je kat een veilige en vertrouwde plek heeft.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 40 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | Krabpalen & Meubels |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-TRI-MCF-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Middenpaneel Krabpaal voor Maine Coon Fantasy
Dit middenpaneel is speciaal ontworpen voor de Maine Coon Fantasy krabpaal van RHR Quality. Het is een vervangingsonderdeel dat je apart kunt bestellen om een bestaand paneel van je kattenmeubel te vervangen. Perfect voor wanneer je krabpaal na verloop van tijd slijtage vertoont of als je je kattenmeubel wilt uitbreiden.
Het paneel heeft afmetingen van 60 bij 40 centimeter en is uitgevoerd in een lichtgrijze kleur die past bij het Maine Coon Fantasy design. Als onderdeel van de krabpaal biedt het een comfortabel plateau waar je kat op kan rusten, spelen of uitkijken. Het is gemaakt om naadloos aan te sluiten bij de andere componenten van deze krabpaal, zodat je kat een veilige en vertrouwde plek heeft.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 40 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | Krabpalen & Meubels |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-TRI-MCF-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...