Vadigran Parkieten Original is een lekkere en evenwichtige voeding, uitsluitend samengesteld met kwalitatieve ingrediënten. Deze worden uiterst zorgzaam verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Deze samenstelling voldoet aan alle behoeften van uw parkiet en bevordert het welzijn.
De voeding bevat een zorgvuldig samengestelde mix van zaden: gele millet, witte millet, kanariezaad, rode millet, gepelde haver, Japanse millet, gele panis, lijnzaad, niger en cardy. Deze ingrediënten zorgen voor een gevarieerd en smakelijk menu. De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 14,16%, ruw vet 5,52%, ruwe vezel 4,74%, ruwe as 2,69%, fosfor 0,22% en calcium 0,04%. Dit maakt het een uitgebalanceerde voeding die bijdraagt aan een goede gezondheid.
Vadigran Parkieten Original is geschikt voor parkieten van alle leeftijden. U kunt het voer vrij ter beschikking stellen naast zuiver drinkwater. Bewaar het product droog en koel om de versheid te behouden. Deze verpakking bevat 20 kg voeding, ideaal om uw vogel lang van te laten genieten.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 60 cm cm x 40 cm cm |
| Productlijn | Original |
| Inhoud | 20 kg |
| Lengte | 12.5 cm cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 173 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran Parkieten Original is een lekkere en evenwichtige voeding, uitsluitend samengesteld met kwalitatieve ingrediënten. Deze worden uiterst zorgzaam verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Deze samenstelling voldoet aan alle behoeften van uw parkiet en bevordert het welzijn.
De voeding bevat een zorgvuldig samengestelde mix van zaden: gele millet, witte millet, kanariezaad, rode millet, gepelde haver, Japanse millet, gele panis, lijnzaad, niger en cardy. Deze ingrediënten zorgen voor een gevarieerd en smakelijk menu. De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 14,16%, ruw vet 5,52%, ruwe vezel 4,74%, ruwe as 2,69%, fosfor 0,22% en calcium 0,04%. Dit maakt het een uitgebalanceerde voeding die bijdraagt aan een goede gezondheid.
Vadigran Parkieten Original is geschikt voor parkieten van alle leeftijden. U kunt het voer vrij ter beschikking stellen naast zuiver drinkwater. Bewaar het product droog en koel om de versheid te behouden. Deze verpakking bevat 20 kg voeding, ideaal om uw vogel lang van te laten genieten.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 60 cm cm x 40 cm cm |
| Productlijn | Original |
| Inhoud | 20 kg |
| Lengte | 12.5 cm cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 173 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...