Speelhuis Krabpaal Onderdeel Dark Grey voor Royalty Retreat
Dit speelhuis of verstophuis in donkergrijs is een onderdeel voor je krabpaal, speciaal ontworpen voor de Royalty Retreat krabpaal van RHR Quality. Het wordt geleverd inclusief een comfortabel kussen, waardoor het een ideale plek is voor je kat om zich te verstoppen, te rusten of te spelen.
Het speelhuis heeft afmetingen van 55 x 35 x 25 cm en is bedoeld als vervangend onderdeel voor je bestaande krabpaal. Je kunt dit onderdeel gebruiken om een versleten of beschadigd speelhuis te vervangen, zodat je krabpaal weer als nieuw wordt. Het past perfect bij de Royalty Retreat collectie en is gemaakt voor binnenshuis gebruik door katten.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 25 cm x 35 cm |
| Onderdeel | Speelhuis |
| Productlijn | ROYALTYRETREAT |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 55 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PLAYH-RRT-DG-1 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Speelhuis Krabpaal Onderdeel Dark Grey voor Royalty Retreat
Dit speelhuis of verstophuis in donkergrijs is een onderdeel voor je krabpaal, speciaal ontworpen voor de Royalty Retreat krabpaal van RHR Quality. Het wordt geleverd inclusief een comfortabel kussen, waardoor het een ideale plek is voor je kat om zich te verstoppen, te rusten of te spelen.
Het speelhuis heeft afmetingen van 55 x 35 x 25 cm en is bedoeld als vervangend onderdeel voor je bestaande krabpaal. Je kunt dit onderdeel gebruiken om een versleten of beschadigd speelhuis te vervangen, zodat je krabpaal weer als nieuw wordt. Het past perfect bij de Royalty Retreat collectie en is gemaakt voor binnenshuis gebruik door katten.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 25 cm x 35 cm |
| Onderdeel | Speelhuis |
| Productlijn | ROYALTYRETREAT |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 55 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PLAYH-RRT-DG-1 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...