Speelhuis Krabpaal Onderdeel voor Katten
Dit speelhuis of verstophuis is een onderdeel voor krabpalen, speciaal ontworpen voor katten die binnen leven. Het is gemaakt in een lichtgrijze kleur en past op de Panther krabpaal van RHR Quality. Dit product dient als een reserveonderdeel, zodat u een bestaand onderdeel van uw krabpaal kunt vervangen wanneer dat nodig is.
Het speelhuis heeft afmetingen van 50 x 40 x 30 cm, wat zorgt voor een comfortabele ruimte voor uw kat om in te spelen of zich te verstoppen. Het is onderdeel van de PLAYHPANTHER collectie en de productlijn PANTHER. U kunt dit en andere krabpaalonderdelen eenvoudig nabestellen bij gespecialiseerde winkels, zodat uw krabpaal altijd in goede staat blijft.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 30 cm x 40 cm |
| Onderdeel | Speelhuis |
| Productlijn | PANTHER |
| Lengte | 50 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PLAYH-PTR-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Speelhuis Krabpaal Onderdeel voor Katten
Dit speelhuis of verstophuis is een onderdeel voor krabpalen, speciaal ontworpen voor katten die binnen leven. Het is gemaakt in een lichtgrijze kleur en past op de Panther krabpaal van RHR Quality. Dit product dient als een reserveonderdeel, zodat u een bestaand onderdeel van uw krabpaal kunt vervangen wanneer dat nodig is.
Het speelhuis heeft afmetingen van 50 x 40 x 30 cm, wat zorgt voor een comfortabele ruimte voor uw kat om in te spelen of zich te verstoppen. Het is onderdeel van de PLAYHPANTHER collectie en de productlijn PANTHER. U kunt dit en andere krabpaalonderdelen eenvoudig nabestellen bij gespecialiseerde winkels, zodat uw krabpaal altijd in goede staat blijft.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 30 cm x 40 cm |
| Onderdeel | Speelhuis |
| Productlijn | PANTHER |
| Lengte | 50 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PLAYH-PTR-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...