Reisfles voor hond met drinkbak
Deze reisfles is een handig tweedelig drinksysteem voor uw hond. Het bestaat uit een waterfles met een bevestigde, draagbare kom die u kunt openvouwen en vullen met water. Zo kan uw hond altijd en overal drinken, wat ideaal is tijdens wandelingen, autoritten of andere uitstapjes.
De fles heeft een inhoud van 500ml en is gemaakt van plastiek. De afmetingen zijn 23,8 cm lang, 7,5 cm breed en 7,3 cm dik. Het systeem is plooibaar en lekbestendig, waardoor u het eenvoudig kunt meenemen. De vrijgave van water kan gecontroleerd worden, zodat er geen water wordt verspild en uw hond de hele tijd kan drinken.
| Merk | Vadigran |
| Type | Drinkfles |
| Materiaal | Plastiek |
| Kleur | Blauw |
| Afmeting | 7.5 cm |
| Productlijn | Accessoires |
| Dikte | 7.3 cm |
| Inhoud | 500 ml |
| Lengte | 23.8 cm |
| Kenmerk | Vouwbaar - Voor onderweg |
| Productgroep | Eet- & drinkbakken |
| Artikelnummer | 13443 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Reisfles voor hond met drinkbak
Deze reisfles is een handig tweedelig drinksysteem voor uw hond. Het bestaat uit een waterfles met een bevestigde, draagbare kom die u kunt openvouwen en vullen met water. Zo kan uw hond altijd en overal drinken, wat ideaal is tijdens wandelingen, autoritten of andere uitstapjes.
De fles heeft een inhoud van 500ml en is gemaakt van plastiek. De afmetingen zijn 23,8 cm lang, 7,5 cm breed en 7,3 cm dik. Het systeem is plooibaar en lekbestendig, waardoor u het eenvoudig kunt meenemen. De vrijgave van water kan gecontroleerd worden, zodat er geen water wordt verspild en uw hond de hele tijd kan drinken.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Drinkfles |
| Materiaal | Plastiek |
| Kleur | Blauw |
| Afmeting | 7.5 cm |
| Productlijn | Accessoires |
| Dikte | 7.3 cm |
| Inhoud | 500 ml |
| Lengte | 23.8 cm |
| Kenmerk | Vouwbaar - Voor onderweg |
| Productgroep | Eet- & drinkbakken |
| Artikelnummer | 13443 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...