Achterwand voor krabton Palace en Royal Cat Palace krabpaal
Deze achterwand is een reserveonderdeel voor de krabton en krabpaal van RHR Pets. Het onderdeel is specifiek ontworpen voor de Palace krabton en de Royal Cat Palace krabpaal, waardoor u uw krabmeubel eenvoudig kunt onderhouden en repareren.
De achterwand heeft afmetingen van 77 bij 40 centimeter en is uitgevoerd in een lichtgrijze kleur. Dit onderdeel maakt deel uit van de SPAREBARPALACE0101 collectie en behoort tot de productlijn RCP. Bij RHR Pets, de specialist in krabpalen, kunt u alle benodigde onderdelen voor uw krabton of krabpaal vinden.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 40 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | RCP |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 77 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-A-RCP-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Achterwand voor krabton Palace en Royal Cat Palace krabpaal
Deze achterwand is een reserveonderdeel voor de krabton en krabpaal van RHR Pets. Het onderdeel is specifiek ontworpen voor de Palace krabton en de Royal Cat Palace krabpaal, waardoor u uw krabmeubel eenvoudig kunt onderhouden en repareren.
De achterwand heeft afmetingen van 77 bij 40 centimeter en is uitgevoerd in een lichtgrijze kleur. Dit onderdeel maakt deel uit van de SPAREBARPALACE0101 collectie en behoort tot de productlijn RCP. Bij RHR Pets, de specialist in krabpalen, kunt u alle benodigde onderdelen voor uw krabton of krabpaal vinden.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 40 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | RCP |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 77 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-A-RCP-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...