Bodemplaat voor krabton Comfort en krabpalen
Deze bodemplaat is een reserveonderdeel voor uw krabpaal of krabton. Met afmetingen van 60 bij 50 centimeter past deze plaat perfect onder de Comfort krabton, de Cat Tower Box krabpaal en de Maine Coon Tower Box Comfort van RHR Quality.
De bodemplaat heeft een crèmekleurige afwerking die matcht met de originele onderdelen. Dit onderdeel is essentieel voor de stabiliteit van uw krabpaal en zorgt ervoor dat de constructie stevig op de grond staat. U kunt dit onderdeel apart bestellen wanneer u uw krabpaal wilt onderhouden of een specifiek onderdeel moet vervangen.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | Panelen & ligvlakken |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-O-CTB-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bodemplaat voor krabton Comfort en krabpalen
Deze bodemplaat is een reserveonderdeel voor uw krabpaal of krabton. Met afmetingen van 60 bij 50 centimeter past deze plaat perfect onder de Comfort krabton, de Cat Tower Box krabpaal en de Maine Coon Tower Box Comfort van RHR Quality.
De bodemplaat heeft een crèmekleurige afwerking die matcht met de originele onderdelen. Dit onderdeel is essentieel voor de stabiliteit van uw krabpaal en zorgt ervoor dat de constructie stevig op de grond staat. U kunt dit onderdeel apart bestellen wanneer u uw krabpaal wilt onderhouden of een specifiek onderdeel moet vervangen.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | Panelen & ligvlakken |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-O-CTB-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...