Bodemplaat voor krabton Comfort en krabpalen
Deze bodemplaat is een lichtgrijs reserveonderdeel voor de krabton Comfort, de Cat Tower Box krabpaal en de Maine Coon Tower Box Comfort van RHR Quality. Met afmetingen van 60 bij 50 centimeter past deze plaat perfect als vervanging of extra onderdeel voor uw bestaande krabpaal.
De bodemplaat maakt deel uit van de collectie SPAREBARCOMFORT0101 en is specifiek ontworpen voor deze modellen. U kunt alle onderdelen voor uw krabton of krabpaal bij ons vinden om uw kattenmeubel te onderhouden en te repareren.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | Krabtonnen |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-O-CTB-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bodemplaat voor krabton Comfort en krabpalen
Deze bodemplaat is een lichtgrijs reserveonderdeel voor de krabton Comfort, de Cat Tower Box krabpaal en de Maine Coon Tower Box Comfort van RHR Quality. Met afmetingen van 60 bij 50 centimeter past deze plaat perfect als vervanging of extra onderdeel voor uw bestaande krabpaal.
De bodemplaat maakt deel uit van de collectie SPAREBARCOMFORT0101 en is specifiek ontworpen voor deze modellen. U kunt alle onderdelen voor uw krabton of krabpaal bij ons vinden om uw kattenmeubel te onderhouden en te repareren.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | Krabtonnen |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-O-CTB-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...