Krabton Kussen als reserveonderdeel voor uw krabpaal
Dit krabton kussen is een lichtgrijs kussen dat speciaal ontworpen is voor de krabton. U kunt dit kussen bestellen als reserve- of vervangingsonderdeel, ideaal wanneer uw huidige kussen versleten is of u extra comfort wilt toevoegen aan de krabton van uw kat.
Het kussen is geschikt voor de Relax, Comfort & Paradise krabtonnen en voor de Cat Relax, Tower Box Comfort & Cat Paradise krabpalen van RHR Quality. Met afmetingen van 55 x 45 cm past het perfect in de bijbehorende krabtonnen en biedt het een comfortabele ligplek voor uw kat. Als onderdeel van de BARPILLOWRELAX collectie, kunt u bij RHR Pets al uw krabton- en krabpaalonderdelen vinden, zodat u uw krabpaal eenvoudig kunt onderhouden of uitbreiden.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Kussen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 45 cm |
| Onderdeel | Kussen |
| Productlijn | CATRELAX, PARADISE |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 55 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-P-BAR-55x45-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Krabton Kussen als reserveonderdeel voor uw krabpaal
Dit krabton kussen is een lichtgrijs kussen dat speciaal ontworpen is voor de krabton. U kunt dit kussen bestellen als reserve- of vervangingsonderdeel, ideaal wanneer uw huidige kussen versleten is of u extra comfort wilt toevoegen aan de krabton van uw kat.
Het kussen is geschikt voor de Relax, Comfort & Paradise krabtonnen en voor de Cat Relax, Tower Box Comfort & Cat Paradise krabpalen van RHR Quality. Met afmetingen van 55 x 45 cm past het perfect in de bijbehorende krabtonnen en biedt het een comfortabele ligplek voor uw kat. Als onderdeel van de BARPILLOWRELAX collectie, kunt u bij RHR Pets al uw krabton- en krabpaalonderdelen vinden, zodat u uw krabpaal eenvoudig kunt onderhouden of uitbreiden.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Kussen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 45 cm |
| Onderdeel | Kussen |
| Productlijn | CATRELAX, PARADISE |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 55 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-P-BAR-55x45-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...