Voorkant Krabton 87x50 cm Crème – Reserveonderdeel voor krabpalen
Deze voorkant is een reserveonderdeel voor de krabton Comfort, de Cat Tower Box krabpaal en de Maine Coon Tower Box Comfort van RHR Quality. Met dit onderdeel kunt u een beschadigde of versleten voorkant van uw krabpaal eenvoudig vervangen, zodat uw kat weer comfortabel kan krabben en spelen.
Het onderdeel heeft afmetingen van 87 bij 50 centimeter en is uitgevoerd in een crèmekleurige afwerking. Het past op de genoemde krabpalen en maakt deel uit van de collectie SPAREBARCOMFORT0202. Dit onderdeel is specifiek ontworpen voor deze modellen en zorgt voor een naadloze integratie met uw bestaande krabpaal.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Krabton |
| Productlijn | Krabtonnen |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 87 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-V-CTB-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Voorkant Krabton 87x50 cm Crème – Reserveonderdeel voor krabpalen
Deze voorkant is een reserveonderdeel voor de krabton Comfort, de Cat Tower Box krabpaal en de Maine Coon Tower Box Comfort van RHR Quality. Met dit onderdeel kunt u een beschadigde of versleten voorkant van uw krabpaal eenvoudig vervangen, zodat uw kat weer comfortabel kan krabben en spelen.
Het onderdeel heeft afmetingen van 87 bij 50 centimeter en is uitgevoerd in een crèmekleurige afwerking. Het past op de genoemde krabpalen en maakt deel uit van de collectie SPAREBARCOMFORT0202. Dit onderdeel is specifiek ontworpen voor deze modellen en zorgt voor een naadloze integratie met uw bestaande krabpaal.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Krabton |
| Productlijn | Krabtonnen |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 87 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-V-CTB-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...