Middenplaat voor uw krabton of krabpaal
Deze middenplaat is een reserve-onderdeel voor de krabton Comfort, de Cat Tower Box krabpaal en de Maine Coon Tower Box Comfort van RHR Quality. Met afmetingen van 57 bij 45 centimeter en een crèmekleurige uitvoering past dit paneel perfect bij de originele constructie.
Het onderdeel maakt deel uit van de SPAREBARCOMFORT0202 collectie en is specifiek ontworpen voor vervanging of uitbreiding van uw bestaande krabpaal. U kunt hiermee eenvoudig beschadigde onderdelen vervangen of uw krabpaal aanpassen aan de behoeften van uw kat.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 45 cm |
| Onderdeel | Krabton |
| Productlijn | Panelen & ligvlakken |
| Lengte | 57 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-MP-CTB-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Middenplaat voor uw krabton of krabpaal
Deze middenplaat is een reserve-onderdeel voor de krabton Comfort, de Cat Tower Box krabpaal en de Maine Coon Tower Box Comfort van RHR Quality. Met afmetingen van 57 bij 45 centimeter en een crèmekleurige uitvoering past dit paneel perfect bij de originele constructie.
Het onderdeel maakt deel uit van de SPAREBARCOMFORT0202 collectie en is specifiek ontworpen voor vervanging of uitbreiding van uw bestaande krabpaal. U kunt hiermee eenvoudig beschadigde onderdelen vervangen of uw krabpaal aanpassen aan de behoeften van uw kat.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 45 cm |
| Onderdeel | Krabton |
| Productlijn | Panelen & ligvlakken |
| Lengte | 57 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-MP-CTB-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...