Middenplaat voor krabton en krabpaal onderdelen
Deze middenplaat is een reserveonderdeel voor de krabton Comfort, de krabpaal Cat Tower Box en de Maine Coon Tower Box Comfort. Met afmetingen van 57 x 45 cm en in de kleur lichtgrijs, past dit onderdeel perfect bij de originele constructie.
Het onderdeel maakt deel uit van de collectie SPAREBARCOMFORT0101 en is bedoeld voor het vervangen of uitbreiden van uw bestaande krabpaal of krabton. U kunt hiermee eenvoudig onderdelen vervangen zonder de hele krabpaal te hoeven vernieuwen.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 45 cm |
| Onderdeel | Krabton |
| Productlijn | Krabpalen & Meubels |
| Lengte | 57 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-MP-CTB-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Middenplaat voor krabton en krabpaal onderdelen
Deze middenplaat is een reserveonderdeel voor de krabton Comfort, de krabpaal Cat Tower Box en de Maine Coon Tower Box Comfort. Met afmetingen van 57 x 45 cm en in de kleur lichtgrijs, past dit onderdeel perfect bij de originele constructie.
Het onderdeel maakt deel uit van de collectie SPAREBARCOMFORT0101 en is bedoeld voor het vervangen of uitbreiden van uw bestaande krabpaal of krabton. U kunt hiermee eenvoudig onderdelen vervangen zonder de hele krabpaal te hoeven vernieuwen.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 45 cm |
| Onderdeel | Krabton |
| Productlijn | Krabpalen & Meubels |
| Lengte | 57 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-MP-CTB-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...