Bovenkant Krabton Crème – Reserve Onderdeel voor Krabpaal
Deze bovenkant is een reserve-onderdeel voor de krabton Comfort, de Cat Tower Box krabpaal en de Maine Coon Tower Box Comfort van RHR Quality. Het onderdeel heeft afmetingen van 60 bij 50 centimeter en is uitgevoerd in een crèmekleurige afwerking.
Dit krabpaal onderdeel maakt deel uit van de SPAREBARCOMFORT0202 collectie en is bedoeld voor katten. U kunt dit onderdeel gebruiken om uw bestaande krabton of krabpaal te vervangen of te herstellen wanneer dat nodig is.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Krabton |
| Productlijn | Krabtonnen |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-B-CTB-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bovenkant Krabton Crème – Reserve Onderdeel voor Krabpaal
Deze bovenkant is een reserve-onderdeel voor de krabton Comfort, de Cat Tower Box krabpaal en de Maine Coon Tower Box Comfort van RHR Quality. Het onderdeel heeft afmetingen van 60 bij 50 centimeter en is uitgevoerd in een crèmekleurige afwerking.
Dit krabpaal onderdeel maakt deel uit van de SPAREBARCOMFORT0202 collectie en is bedoeld voor katten. U kunt dit onderdeel gebruiken om uw bestaande krabton of krabpaal te vervangen of te herstellen wanneer dat nodig is.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Krabton |
| Productlijn | Krabtonnen |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-B-CTB-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...