Bovenpaneel Rechts voor Krabton Palace
Dit lichtgrijze bovenpaneel rechts is een reserveonderdeel voor de krabton. Het is specifiek ontworpen voor de Palace krabton en de Royal Cat Palace krabpaal van RHR Quality. Met dit onderdeel kunt u uw krabpaal of krabton eenvoudig onderhouden en repareren.
Het paneel heeft afmetingen van 70 bij 60 centimeter en past perfect bij de Palace collectie. Het is een essentieel onderdeel voor katteneigenaren die hun krabmeubel in goede staat willen houden. U kunt alle benodigde onderdelen voor uw krabpaal of krabton vinden bij gespecialiseerde aanbieders.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Bovenpaneel |
| Productlijn | RCP |
| Lengte | 70 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-B-RCP-R-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bovenpaneel Rechts voor Krabton Palace
Dit lichtgrijze bovenpaneel rechts is een reserveonderdeel voor de krabton. Het is specifiek ontworpen voor de Palace krabton en de Royal Cat Palace krabpaal van RHR Quality. Met dit onderdeel kunt u uw krabpaal of krabton eenvoudig onderhouden en repareren.
Het paneel heeft afmetingen van 70 bij 60 centimeter en past perfect bij de Palace collectie. Het is een essentieel onderdeel voor katteneigenaren die hun krabmeubel in goede staat willen houden. U kunt alle benodigde onderdelen voor uw krabpaal of krabton vinden bij gespecialiseerde aanbieders.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Bovenpaneel |
| Productlijn | RCP |
| Lengte | 70 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-B-RCP-R-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...