Sisalpaal Krabpaal Onderdeel 18x15 cm Crème
Deze sisalpaal is een vervangbaar onderdeel voor krabpalen van RHR Quality. Het is speciaal ontworpen voor katten die graag krabben en helpt je krabpaal langer mee te gaan. Dit onderdeel is crèmekleurig en past op elke krabpaal van RHR Pets met dezelfde dikte en schroefmaat.
De sisalpaal heeft een diameter van 15 cm en een lengte van circa 18 cm. Aan de onder- en bovenkant zit een M8 schroefgat, waardoor je hem eenvoudig kunt monteren. Het sisal is stevig verlijmd op de paal, wat voorkomt dat het loslaat tijdens het krabben. Binnenin zit een ABS kern voor extra sterkte en duurzaamheid.
Wanneer de sisal van je krabpaal versleten is, kun je dit onderdeel eenvoudig vervangen. Zo geniet je kat nog jarenlang van zijn favoriete krabplek. Het onderdeel is onderdeel van de collectie SISAL1510001 en heeft kleurcode 1000.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | Sisalpalen |
| Lengte | 18 cm |
| Diameter | 15 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-18x15 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Sisalpaal Krabpaal Onderdeel 18x15 cm Crème
Deze sisalpaal is een vervangbaar onderdeel voor krabpalen van RHR Quality. Het is speciaal ontworpen voor katten die graag krabben en helpt je krabpaal langer mee te gaan. Dit onderdeel is crèmekleurig en past op elke krabpaal van RHR Pets met dezelfde dikte en schroefmaat.
De sisalpaal heeft een diameter van 15 cm en een lengte van circa 18 cm. Aan de onder- en bovenkant zit een M8 schroefgat, waardoor je hem eenvoudig kunt monteren. Het sisal is stevig verlijmd op de paal, wat voorkomt dat het loslaat tijdens het krabben. Binnenin zit een ABS kern voor extra sterkte en duurzaamheid.
Wanneer de sisal van je krabpaal versleten is, kun je dit onderdeel eenvoudig vervangen. Zo geniet je kat nog jarenlang van zijn favoriete krabplek. Het onderdeel is onderdeel van de collectie SISAL1510001 en heeft kleurcode 1000.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | Sisalpalen |
| Lengte | 18 cm |
| Diameter | 15 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-18x15 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...