Sisalpaal Krabpaal Onderdeel – RHR Quality Blackline
Deze sisalpaal is een vervangingsonderdeel voor krabpalen van RHR Quality. Het is speciaal ontworpen voor katten die graag hun nagels scherpen en biedt een duurzame kraboplossing. De paal heeft een zwarte Blackline-kleur en past bij verschillende krabpaalmodellen.
De sisalpaal heeft een diameter van 12 cm en een lengte van 24.5 cm. Hij is voorzien van M8 schroefgaten aan de boven- en onderkant voor eenvoudige montage op bestaande krabpalen. Het sisal is stevig verlijmd op een ABS binnenwerk, wat zorgt voor extra sterkte en voorkomt dat het sisal loslaat. Dit onderdeel is compatibel met krabpalen van RHR Pets die dezelfde dikte en schroefmaat hebben.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Zwart |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | CORNERCOON |
| Lengte | 24.5 cm |
| Diameter | 12 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-24.5x12-BL |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Sisalpaal Krabpaal Onderdeel – RHR Quality Blackline
Deze sisalpaal is een vervangingsonderdeel voor krabpalen van RHR Quality. Het is speciaal ontworpen voor katten die graag hun nagels scherpen en biedt een duurzame kraboplossing. De paal heeft een zwarte Blackline-kleur en past bij verschillende krabpaalmodellen.
De sisalpaal heeft een diameter van 12 cm en een lengte van 24.5 cm. Hij is voorzien van M8 schroefgaten aan de boven- en onderkant voor eenvoudige montage op bestaande krabpalen. Het sisal is stevig verlijmd op een ABS binnenwerk, wat zorgt voor extra sterkte en voorkomt dat het sisal loslaat. Dit onderdeel is compatibel met krabpalen van RHR Pets die dezelfde dikte en schroefmaat hebben.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Zwart |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | CORNERCOON |
| Lengte | 24.5 cm |
| Diameter | 12 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-24.5x12-BL |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...