Sisalpaal Krabpaal Onderdeel 24.5x12 cm Crème
Deze sisalpaal is een vervangbaar onderdeel voor krabpalen van RHR Quality. Het is speciaal ontworpen voor katten die graag krabben en helpt je krabpaal langer mee te gaan. De paal heeft een crèmekleurige afwerking die past bij verschillende krabpaalmodellen.
De sisalpaal meet ongeveer 24.5 cm in lengte en heeft een diameter van 12 cm. Aan zowel de boven- als onderkant zit een M8 schroefgat, waardoor je deze eenvoudig kunt monteren op bestaande krabpalen van RHR Pets. Het sisal is stevig verlijmd op de paal en heeft een ABS binnenwerk voor extra sterkte. Dit onderdeel is geschikt voor krabpalen die dezelfde dikte en schroefmaat hebben.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | CORNERCOON |
| Lengte | 24.5 cm |
| Diameter | 12 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-24.5x12 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Sisalpaal Krabpaal Onderdeel 24.5x12 cm Crème
Deze sisalpaal is een vervangbaar onderdeel voor krabpalen van RHR Quality. Het is speciaal ontworpen voor katten die graag krabben en helpt je krabpaal langer mee te gaan. De paal heeft een crèmekleurige afwerking die past bij verschillende krabpaalmodellen.
De sisalpaal meet ongeveer 24.5 cm in lengte en heeft een diameter van 12 cm. Aan zowel de boven- als onderkant zit een M8 schroefgat, waardoor je deze eenvoudig kunt monteren op bestaande krabpalen van RHR Pets. Het sisal is stevig verlijmd op de paal en heeft een ABS binnenwerk voor extra sterkte. Dit onderdeel is geschikt voor krabpalen die dezelfde dikte en schroefmaat hebben.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | CORNERCOON |
| Lengte | 24.5 cm |
| Diameter | 12 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-24.5x12 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...