Sisalpaal Krabpaal 25x12 cm Crème – RHR Quality
Dit is een crèmekleurig krabpaal onderdeel van RHR Quality. Deze sisalpaal heeft 1 M8 schroefgat aan de onderkant en 1 aan de bovenkant, een diameter van 12 cm en een lengte van circa 25 cm. U kunt de sisalpaal op elke krabpaal van RHR Quality monteren, mits het origineel dezelfde dikte en schroefmaat heeft.
De sisalpaal heeft het sisal verlijmd en een ABS binnenwerk voor extra sterkte. Dit onderdeel maakt deel uit van de collectie SISAL1210001 en productlijn PANTHER. Het is ontworpen als vervangend onderdeel voor krabpalen, zodat uw kat kan blijven krabben aan een stevige sisalpaal.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | PANTHER |
| Lengte | 25 cm |
| Diameter | 12 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-25x12 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Sisalpaal Krabpaal 25x12 cm Crème – RHR Quality
Dit is een crèmekleurig krabpaal onderdeel van RHR Quality. Deze sisalpaal heeft 1 M8 schroefgat aan de onderkant en 1 aan de bovenkant, een diameter van 12 cm en een lengte van circa 25 cm. U kunt de sisalpaal op elke krabpaal van RHR Quality monteren, mits het origineel dezelfde dikte en schroefmaat heeft.
De sisalpaal heeft het sisal verlijmd en een ABS binnenwerk voor extra sterkte. Dit onderdeel maakt deel uit van de collectie SISAL1210001 en productlijn PANTHER. Het is ontworpen als vervangend onderdeel voor krabpalen, zodat uw kat kan blijven krabben aan een stevige sisalpaal.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | PANTHER |
| Lengte | 25 cm |
| Diameter | 12 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-25x12 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...