Sisalpaal Krabpaal 40x12 cm Crème – RHR Quality
Dit is een crèmekleurig krabpaal onderdeel van RHR Quality. Deze sisalpaal heeft 1 M8 schroefgat aan de onderkant en 1 aan de bovenkant, een doorsnede van 12 cm in diameter, en is circa 40 cm lang. De sisalpaal kunt u op elke krabpaal van RHR Pets monteren, mits het origineel dezelfde dikte en schroefmaat heeft.
De sisal is verlijmd op de sisalpaal en heeft een ABS binnenwerk voor extra sterkte. Dit onderdeel is geschikt voor verschillende productlijnen zoals CATDREAM, CATRELAX, CORNERCOON, KILIMANDJARO, PANTHER en PENTHOUSE. Het maakt deel uit van collectie SISAL1210001 en heeft kleurcode 1000.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | CATDREAM, CATRELAX, CORNERCOON, KILIMANDJARO, PANTHER, PENTHOUSE |
| Lengte | 40 cm |
| Diameter | 12 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-40x12 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Sisalpaal Krabpaal 40x12 cm Crème – RHR Quality
Dit is een crèmekleurig krabpaal onderdeel van RHR Quality. Deze sisalpaal heeft 1 M8 schroefgat aan de onderkant en 1 aan de bovenkant, een doorsnede van 12 cm in diameter, en is circa 40 cm lang. De sisalpaal kunt u op elke krabpaal van RHR Pets monteren, mits het origineel dezelfde dikte en schroefmaat heeft.
De sisal is verlijmd op de sisalpaal en heeft een ABS binnenwerk voor extra sterkte. Dit onderdeel is geschikt voor verschillende productlijnen zoals CATDREAM, CATRELAX, CORNERCOON, KILIMANDJARO, PANTHER en PENTHOUSE. Het maakt deel uit van collectie SISAL1210001 en heeft kleurcode 1000.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | CATDREAM, CATRELAX, CORNERCOON, KILIMANDJARO, PANTHER, PENTHOUSE |
| Lengte | 40 cm |
| Diameter | 12 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-40x12 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...