Sisalpaal Krabpaal Onderdeel 41.5x12 cm Blackline
Deze sisalpaal is een vervangingsonderdeel voor krabpalen van RHR Quality. Het is speciaal ontworpen voor katten die graag krabben en helpt je krabpaal langer mee te gaan. De paal heeft een zwarte kleur die Blackline wordt genoemd.
De sisalpaal meet ongeveer 41.5 cm in lengte en heeft een diameter van 12 cm. Aan zowel de boven- als onderkant zit een M8 schroefgat, waardoor je hem eenvoudig kunt monteren op bestaande krabpalen van RHR Pets, mits deze dezelfde dikte en schroefmaat hebben. Het sisal is stevig verlijmd op de paal en heeft een binnenwerk van ABS-materiaal voor extra sterkte en duurzaamheid.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Zwart |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | CORNERCOON |
| Lengte | 41.5 cm |
| Diameter | 12 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-41.5x12-BL |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Sisalpaal Krabpaal Onderdeel 41.5x12 cm Blackline
Deze sisalpaal is een vervangingsonderdeel voor krabpalen van RHR Quality. Het is speciaal ontworpen voor katten die graag krabben en helpt je krabpaal langer mee te gaan. De paal heeft een zwarte kleur die Blackline wordt genoemd.
De sisalpaal meet ongeveer 41.5 cm in lengte en heeft een diameter van 12 cm. Aan zowel de boven- als onderkant zit een M8 schroefgat, waardoor je hem eenvoudig kunt monteren op bestaande krabpalen van RHR Pets, mits deze dezelfde dikte en schroefmaat hebben. Het sisal is stevig verlijmd op de paal en heeft een binnenwerk van ABS-materiaal voor extra sterkte en duurzaamheid.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Zwart |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | CORNERCOON |
| Lengte | 41.5 cm |
| Diameter | 12 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-41.5x12-BL |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...