Sisalpaal Krabpaal 59x15 cm Crème – RHR Quality
Dit is een crèmekleurig krabpaal onderdeel van RHR Quality, speciaal ontworpen als vervangend onderdeel voor krabpalen. De sisalpaal heeft een diameter van 15 cm en een lengte van circa 59 cm, met 1 M8 schroefgat aan de onderkant en 1 aan de bovenkant voor eenvoudige montage.
U kunt deze sisalpaal monteren op elke krabpaal van RHR Pets, mits het origineel dezelfde dikte en schroefmaat heeft. Het sisal is verlijmd op de paal en heeft een ABS binnenwerk voor extra sterkte. Dit onderdeel maakt deel uit van de collectie SISAL1510001 en productlijn PARADISE.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | PARADISE |
| Lengte | 59 cm |
| Diameter | 15 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-59x15 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Sisalpaal Krabpaal 59x15 cm Crème – RHR Quality
Dit is een crèmekleurig krabpaal onderdeel van RHR Quality, speciaal ontworpen als vervangend onderdeel voor krabpalen. De sisalpaal heeft een diameter van 15 cm en een lengte van circa 59 cm, met 1 M8 schroefgat aan de onderkant en 1 aan de bovenkant voor eenvoudige montage.
U kunt deze sisalpaal monteren op elke krabpaal van RHR Pets, mits het origineel dezelfde dikte en schroefmaat heeft. Het sisal is verlijmd op de paal en heeft een ABS binnenwerk voor extra sterkte. Dit onderdeel maakt deel uit van de collectie SISAL1510001 en productlijn PARADISE.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | PARADISE |
| Lengte | 59 cm |
| Diameter | 15 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-59x15 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...