Sisalpaal Krabpaal Onderdeel
Dit is een sisalpaal die dient als onderdeel voor een krabpaal of kattenmeubel. Het product is speciaal ontworpen voor katteneigenaren die een bestaande krabpaal willen repareren of uitbreiden. De paal heeft een crèmekleurige afwerking die past bij verschillende interieurs.
De sisalpaal heeft een lengte van 80 cm en een diameter van 20 cm. Onderaan bevinden zich 5 M10 schroefgaten en bovenaan 1 M10 schroefgat voor eenvoudige montage. De sisal is stevig verlijmd op de paal en heeft een ABS binnenkant voor extra sterkte. Dit onderdeel is compatibel met krabpalen van RHR Pets mits de originele paal dezelfde dikte en schroefmaat heeft.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | CHARTREUX |
| Lengte | 80 cm |
| Diameter | 20 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-80x20-5-1 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Sisalpaal Krabpaal Onderdeel
Dit is een sisalpaal die dient als onderdeel voor een krabpaal of kattenmeubel. Het product is speciaal ontworpen voor katteneigenaren die een bestaande krabpaal willen repareren of uitbreiden. De paal heeft een crèmekleurige afwerking die past bij verschillende interieurs.
De sisalpaal heeft een lengte van 80 cm en een diameter van 20 cm. Onderaan bevinden zich 5 M10 schroefgaten en bovenaan 1 M10 schroefgat voor eenvoudige montage. De sisal is stevig verlijmd op de paal en heeft een ABS binnenkant voor extra sterkte. Dit onderdeel is compatibel met krabpalen van RHR Pets mits de originele paal dezelfde dikte en schroefmaat heeft.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | CHARTREUX |
| Lengte | 80 cm |
| Diameter | 20 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-80x20-5-1 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...