De Starmark Everlasting Treat Ball is een interactief hondenspeelgoed dat speciaal is ontworpen om je hond urenlang uit te dagen en te vermaken. Dit treat bal systeem helpt bij het verminderen van angst en verveling, en stimuleert je hond zowel mentaal als fysiek. Het speelgoed is bestudeerd en ontworpen door professionele trainers, met als doel om de hond gelukkig te maken en de relatie met zijn meester te verbeteren.
De bal is gemaakt van een vrijwel onverwoestbaar materiaal dat sterker is dan rubber, waardoor het zeer geschikt is voor krachtige kauwers. Het bevat geen latex, vinyl of ftalaten, dus je kunt met een gerust hart je hond ermee laten spelen. De Treat Ball is verkrijgbaar in drie maten: small, medium en large. De bal heeft een diameter van 6.5 cm en weegt 0.08 kg kg. De kleur is blauw.
Je kunt de uitdaging verhogen door kleinere snacks binnenin de bal toe te voegen. Gebruik de "Everlasting Treat Original S" aan de bovenkant voor nog meer plezier. Ook kun je de Starmark Interactive treats 156g erin doen. De bal doseert snacks of brokjes, waardoor je hond beloond wordt terwijl hij speelt. Gebruik de Treat Ball in plaats van een eetpot om het eetproces te vertragen en je hond te stimuleren.
Dit speelgoed is geschikt voor honden van alle leeftijden. Let op: het is niet geschikt voor kinderen. Gebruik het speelgoed altijd onder toezicht en gooi het weg zodra het beschadigd is.
| Merk | Starmark |
| Type | Bal |
| Materiaal | Rubber |
| Kleur | Blauw |
| Afmeting | 12,5 cm cm x 12,5 cm cm |
| Maat | L |
| Productlijn | Ballen |
| Vorm | Rond |
| Inhoud | 1 stuk |
| Lengte | 12,5 cm cm |
| Gewicht | 0,58 kg |
| Kenmerk | Uitstekend voor de mondhygiëne - Mogelijkheid tot inbrengen snack |
| Sterkte | Sterk |
| Diameter | 6.5 cm |
| Eigenschap | Zonder geluid |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Productgroep | Speelgoed |
| Artikelnummer | 1882 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
De Starmark Everlasting Treat Ball is een interactief hondenspeelgoed dat speciaal is ontworpen om je hond urenlang uit te dagen en te vermaken. Dit treat bal systeem helpt bij het verminderen van angst en verveling, en stimuleert je hond zowel mentaal als fysiek. Het speelgoed is bestudeerd en ontworpen door professionele trainers, met als doel om de hond gelukkig te maken en de relatie met zijn meester te verbeteren.
De bal is gemaakt van een vrijwel onverwoestbaar materiaal dat sterker is dan rubber, waardoor het zeer geschikt is voor krachtige kauwers. Het bevat geen latex, vinyl of ftalaten, dus je kunt met een gerust hart je hond ermee laten spelen. De Treat Ball is verkrijgbaar in drie maten: small, medium en large. De bal heeft een diameter van 6.5 cm en weegt 0.08 kg kg. De kleur is blauw.
Je kunt de uitdaging verhogen door kleinere snacks binnenin de bal toe te voegen. Gebruik de "Everlasting Treat Original S" aan de bovenkant voor nog meer plezier. Ook kun je de Starmark Interactive treats 156g erin doen. De bal doseert snacks of brokjes, waardoor je hond beloond wordt terwijl hij speelt. Gebruik de Treat Ball in plaats van een eetpot om het eetproces te vertragen en je hond te stimuleren.
Dit speelgoed is geschikt voor honden van alle leeftijden. Let op: het is niet geschikt voor kinderen. Gebruik het speelgoed altijd onder toezicht en gooi het weg zodra het beschadigd is.
Extra informatie
| Merk | Starmark |
| Type | Bal |
| Materiaal | Rubber |
| Kleur | Blauw |
| Afmeting | 12,5 cm cm x 12,5 cm cm |
| Maat | L |
| Productlijn | Ballen |
| Vorm | Rond |
| Inhoud | 1 stuk |
| Lengte | 12,5 cm cm |
| Gewicht | 0,58 kg |
| Kenmerk | Uitstekend voor de mondhygiëne - Mogelijkheid tot inbrengen snack |
| Sterkte | Sterk |
| Diameter | 6.5 cm |
| Eigenschap | Zonder geluid |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Productgroep | Speelgoed |
| Artikelnummer | 1882 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...