De Starmark Fantastic DuraFoam Ball is een uniek apporteerspeelgoed dat speciaal is ontworpen voor honden. Deze bal is zacht maar uiterst duurzaam, ideaal voor zowel binnen als buiten, en zelfs voor in het water. Het is een leuk speeltje om weg te werpen en te apporteren; hij vliegt ver en is makkelijk te vangen. De bal is bestudeerd en ontworpen door professionele trainers met als doel de hond gelukkig te maken en de relatie met zijn meester te verbeteren.
De Fantastic DuraFoam Ball heeft een uniek en duurzaam design zonder buitenlaag die los zou kunnen komen. Hij is gemaakt uit één stuk, wat hem veiliger maakt dan een tennisbal. De bal is zacht en licht van gewicht, en drijft zelfs op water. Hierdoor is hij zeer geschikt voor puppies en honden die graag zwemmen. De bal is verkrijgbaar in twee maten: maat M met een diameter van 6,5 cm en maat L met een diameter van 8,5 cm. De kleur is geel.
Dit speelgoed is geschikt voor honden van alle leeftijden en is perfect voor apporteerspelletjes. Het zachte materiaal is vriendelijk voor de tanden en het tandvlees van je hond. Omdat de bal drijft, kun je hem ook gebruiken in het zwembad, de vijver of de zee. Let op: geen enkel product is totaal onverwoestbaar. Observeer hoe je hond met dit product omgaat en laat hem pas veilig spelen als je vertrouwen hebt in zijn gedrag.
| Merk | Starmark |
| Type | Bal |
| Materiaal | DuraFoam |
| Kleur | Geel |
| Afmeting | 6,5 cm cm x 6,5 cm cm |
| Maat | M |
| Productlijn | Ballen |
| Vorm | Rond |
| Inhoud | 1 stuk |
| Lengte | 6,5 cm cm |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Sterkte | Sterk |
| Diameter | 8.5 cm |
| Eigenschap | Drijvend - Zonder geluid |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Productgroep | Speelgoed |
| Artikelnummer | 9639 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
De Starmark Fantastic DuraFoam Ball is een uniek apporteerspeelgoed dat speciaal is ontworpen voor honden. Deze bal is zacht maar uiterst duurzaam, ideaal voor zowel binnen als buiten, en zelfs voor in het water. Het is een leuk speeltje om weg te werpen en te apporteren; hij vliegt ver en is makkelijk te vangen. De bal is bestudeerd en ontworpen door professionele trainers met als doel de hond gelukkig te maken en de relatie met zijn meester te verbeteren.
De Fantastic DuraFoam Ball heeft een uniek en duurzaam design zonder buitenlaag die los zou kunnen komen. Hij is gemaakt uit één stuk, wat hem veiliger maakt dan een tennisbal. De bal is zacht en licht van gewicht, en drijft zelfs op water. Hierdoor is hij zeer geschikt voor puppies en honden die graag zwemmen. De bal is verkrijgbaar in twee maten: maat M met een diameter van 6,5 cm en maat L met een diameter van 8,5 cm. De kleur is geel.
Dit speelgoed is geschikt voor honden van alle leeftijden en is perfect voor apporteerspelletjes. Het zachte materiaal is vriendelijk voor de tanden en het tandvlees van je hond. Omdat de bal drijft, kun je hem ook gebruiken in het zwembad, de vijver of de zee. Let op: geen enkel product is totaal onverwoestbaar. Observeer hoe je hond met dit product omgaat en laat hem pas veilig spelen als je vertrouwen hebt in zijn gedrag.
Extra informatie
| Merk | Starmark |
| Type | Bal |
| Materiaal | DuraFoam |
| Kleur | Geel |
| Afmeting | 6,5 cm cm x 6,5 cm cm |
| Maat | M |
| Productlijn | Ballen |
| Vorm | Rond |
| Inhoud | 1 stuk |
| Lengte | 6,5 cm cm |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Sterkte | Sterk |
| Diameter | 8.5 cm |
| Eigenschap | Drijvend - Zonder geluid |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Productgroep | Speelgoed |
| Artikelnummer | 9639 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...