Geef je konijn de beste zorg met Tasty Konijn, een complete en uitgebalanceerde voeding die speciaal is ontwikkeld voor konijnen van alle leeftijden. Dit hoogwaardige voer is de nummer 1 konijnenvoermix en helpt je kleine vriend gezond te blijven en vol energie te zitten. Het is grondig getest en 100% compleet, zodat je zeker weet dat je konijn alle nodige voedingsstoffen binnenkrijgt.
Tasty Konijn is samengesteld uit plantaardige bijproducten, granen, groenten en zaden. Het bevat 14% ruw eiwit, 3,4% ruw vet, 14% ruwe celstof, 6,7% ruwe as, 0,4% fosfor, 0,8% calcium en 0,16% natrium. Daarnaast zijn er vitaminen en mineralen toegevoegd: 6080 I.E. vitamine A, 1292,5 I.E. vitamine D3, 23 mg vitamine E, 51 mg ijzer, 0,5 mg jodium, 0,4 mg kobalt, 5 mg koper, 17 mg mangaan, 31 mg zink en 0,16 mg selenium per kg. Deze zorgvuldig gekozen ingrediënten dragen bij aan een optimale gezondheid en vitaliteit.
Het voer is geschikt voor konijnen van alle leeftijden en kan vrij worden verstrekt, samen met voldoende zuiver drinkwater. Bewaar het droog en koel om de kwaliteit te behouden. Kies voor Tasty Konijn en geef je konijn elke dag een heerlijke en voedzame maaltijd.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 28,5 cm cm x 17,5 cm cm |
| Maat | 1 |
| Productlijn | Volledig voer |
| Inhoud | 2.25 kg |
| Lengte | 10,5 cm cm |
| Gewicht | 2.25 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 377020 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Geef je konijn de beste zorg met Tasty Konijn, een complete en uitgebalanceerde voeding die speciaal is ontwikkeld voor konijnen van alle leeftijden. Dit hoogwaardige voer is de nummer 1 konijnenvoermix en helpt je kleine vriend gezond te blijven en vol energie te zitten. Het is grondig getest en 100% compleet, zodat je zeker weet dat je konijn alle nodige voedingsstoffen binnenkrijgt.
Tasty Konijn is samengesteld uit plantaardige bijproducten, granen, groenten en zaden. Het bevat 14% ruw eiwit, 3,4% ruw vet, 14% ruwe celstof, 6,7% ruwe as, 0,4% fosfor, 0,8% calcium en 0,16% natrium. Daarnaast zijn er vitaminen en mineralen toegevoegd: 6080 I.E. vitamine A, 1292,5 I.E. vitamine D3, 23 mg vitamine E, 51 mg ijzer, 0,5 mg jodium, 0,4 mg kobalt, 5 mg koper, 17 mg mangaan, 31 mg zink en 0,16 mg selenium per kg. Deze zorgvuldig gekozen ingrediënten dragen bij aan een optimale gezondheid en vitaliteit.
Het voer is geschikt voor konijnen van alle leeftijden en kan vrij worden verstrekt, samen met voldoende zuiver drinkwater. Bewaar het droog en koel om de kwaliteit te behouden. Kies voor Tasty Konijn en geef je konijn elke dag een heerlijke en voedzame maaltijd.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 28,5 cm cm x 17,5 cm cm |
| Maat | 1 |
| Productlijn | Volledig voer |
| Inhoud | 2.25 kg |
| Lengte | 10,5 cm cm |
| Gewicht | 2.25 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 377020 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...