Franse Rode Trosgierst voor Vogels
Deze Franse rode trosgierst is een tussendoortje voor vogels zoals kanaries, parkieten, grote parkieten, volièrevogels en vinken. Het ziet eruit zoals het in de natuur voorkomt, met takjes waar de vogels aan kunnen hangen terwijl ze rustig de zaadjes oppeuzelen. Dit kan helpen om verveling te voorkomen en het natuurlijk gedrag te stimuleren.
De trosgierst is verkrijgbaar in verschillende gewichten, waaronder 25kg. Het bestaat uitsluitend uit Franse rode trosgierst. Je kunt het vrij ter beschikking stellen naast zuiver drinkwater. Bewaar het product droog en koel om de kwaliteit te behouden. Het is geschikt voor vogels van alle leeftijden.
| Merk | Vadigran |
| Kleur | Rood |
| Productlijn | Trosgierst |
| Inhoud | 0.4 kg |
| Gewicht | 400g |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 223250 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Franse Rode Trosgierst voor Vogels
Deze Franse rode trosgierst is een tussendoortje voor vogels zoals kanaries, parkieten, grote parkieten, volièrevogels en vinken. Het ziet eruit zoals het in de natuur voorkomt, met takjes waar de vogels aan kunnen hangen terwijl ze rustig de zaadjes oppeuzelen. Dit kan helpen om verveling te voorkomen en het natuurlijk gedrag te stimuleren.
De trosgierst is verkrijgbaar in verschillende gewichten, waaronder 25kg. Het bestaat uitsluitend uit Franse rode trosgierst. Je kunt het vrij ter beschikking stellen naast zuiver drinkwater. Bewaar het product droog en koel om de kwaliteit te behouden. Het is geschikt voor vogels van alle leeftijden.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Kleur | Rood |
| Productlijn | Trosgierst |
| Inhoud | 0.4 kg |
| Gewicht | 400g |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 223250 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...