Bovenplateau Krabpaal 60x50 cm Donkergrijs – RHR Quality Corner Coon
Dit bovenplateau is een onderdeel voor de krabpaal Corner Coon van RHR Quality. Het is speciaal ontworpen voor katten en dient als een plateau waar uw kat op kan rusten of spelen. Dit onderdeel is donkergrijs van kleur en heeft afmetingen van 60 bij 50 centimeter.
Het plateau maakt deel uit van de UPPERCORNER collectie en de CORNERCOON productlijn. Het is een reserveonderdeel dat u kunt nabestellen om een huidig onderdeel van uw krabpaal te vervangen. Zo kunt u uw krabpaal langdurig in goede staat houden.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | CORNERCOON |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-UPTRI-CC-DG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bovenplateau Krabpaal 60x50 cm Donkergrijs – RHR Quality Corner Coon
Dit bovenplateau is een onderdeel voor de krabpaal Corner Coon van RHR Quality. Het is speciaal ontworpen voor katten en dient als een plateau waar uw kat op kan rusten of spelen. Dit onderdeel is donkergrijs van kleur en heeft afmetingen van 60 bij 50 centimeter.
Het plateau maakt deel uit van de UPPERCORNER collectie en de CORNERCOON productlijn. Het is een reserveonderdeel dat u kunt nabestellen om een huidig onderdeel van uw krabpaal te vervangen. Zo kunt u uw krabpaal langdurig in goede staat houden.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | CORNERCOON |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-UPTRI-CC-DG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...